Hakkımızda

Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup hızla büyüyerek sektörde saygın bir yere gelmiş, hem il sınırları içinde hemde dışında önemli işlere imza atmıştır. 22 yıla varan tecrübeleri ve alanında uzman ve eğitimli personelleri ile hem kişisel hemde kurumsal olarak bir çok farklı alanda teknolojik çözümler üretmiş ve referans listesini güçlendirmiştir.Sürekli yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize günün şartlarında en uygun çözümleri üretmek için, gerektiğinde 24 saat çalışarak işini severek yapan kadromuz bizim en büyük avantajımızdır. Biliyoruz ki, hızla ilerleyen teknoloji, sürekli bir ar-ge gerektirmektedir. Bu da beraberinde işini seven personel demektir. Gerektiğinde 7/24 kesintisiz hizmet için müşteri memnuniyetini en üstte tutmak öncelikli prensiplerimiz arasındadır.

Uçtan uca fiber kablolama, uzak mesafe kablosuz data aktarımı, kurumsal ofisler için network projeleri ve veri güvenlik çözümleri ile kullanıcı denetimleri, şehir içi denetim ve trafik kontrol noktalarında mobese kameraları ile plaka tanıma sistemleri, veri depolama çözümleri, çoklu şube çalışmalarında merkezi yönetim sistemleri, ERP yazılım çözümleri, personel devam kontrol sistemleri, parmak izi, retina tarama veya proximity ile kapı yönetimi ve personel takibi, kurumsal mesajlaşma ve voip çözümleri gibi bir çok konuda kişisel ve kurumsal çözümler sunmakta olup referans listemize göz atarak kapsam konusunda hizmet yelpazemizin genişliğini görebilirsiniz.

Gelişen ve büyüyen bir ekonomi içerisinde rekabet anlamında önde olabilmek mutlaka her işletmenin öncelikli hedefidir. Bu hedefe ulaşabilmenin olmazsa olmazlarından birisi ve başlıcası da Bilişim Teknolojileri'nin işletmeler tarafından etkin olarak kullanılmasıdır. İşletmenizi öne çıkartmak, güvenliğini, işlevselliğini arttırmak ve süreklilik sağlamak ancak doğru teknolojilerin kullanılması ile mümkün olabilmektedir.

Firmamız, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, doğru teknolojilerin seçilmesi ve bilişim yatırımları anlamında en doğru adımların atılması konularında rehberlik etme misyonu ile kurulmuş bir firmadır. Verimlilik ve karlılığınızın arttırılmasına imkan sağlamak adına mevcut teknolojilerde uzmanlaşırken yeni teknolojileri de yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda katma değerli çözümler sunmaktayız.

Birlikte çalışabilmek dileği ile ...

Misyonumuz

Sektörel uzmanlığımızı ve tecrübemizi, müşteri odaklı bir bakış açısıyla birleştirerek ihtiyaçlarınıza göre uçtan uca çözümler sunarken, tamamlanan her projenin ardından “doğru“, “güvenilir“, “dürüst” ve “müşteri odağından ödün vermeyen” bir firma olarak anılmak öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Atılan her doğru adımın, yapılan her doğru işin ve müşterimizin kazanacağı her başarının aynı zamanda bu ülkenin başarısı olacağını bilerek, “doğru” ve “dürüst” olmanın en büyük kazanç olduğuna inanarak, bu idrak içerisinde iş geliştirmek. Yatırım maliyetleriniz ve yatırımlarınızın geri dönüşleri gibi önemli konularda, daima müşterimizin yanında yer almaktayız. Projelendirdiğimiz her işin uzun vadeli bir iş ortaklığına dönüşerek sürmesi ve müşteri ilişkilerimizin dostluk haline gelerek kalıcı olması hedefi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bize
Ulaşın

Tekno Serhatoğlu Bilgisayar Tic.San.Ltd.Şti.

  • +90 344 225 69 34
  • +90 344 224 10 69
  • info@serhatoglu.com
Copyright © 2018 | serhatoglu.com