Yazılım ÇözümlerimizSambaPOS bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip her restoran tipine göre özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en güvenli şekilde sonuçlandırabilen, sınırsız değişken ve uyarlanabilir yapısı sayesinde hayalini kurduğunuz tüm hesap ve denetleme araçlarını üretebilen, normal, dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, tablet ve yazıcılarla kullanılabilen bir restoran yönetim programıdır. Adisyon mantığı ile çalışan tüm işletmeler için kusursuz çözümler sunar ; Yüzme Havuzu, Halı Yıkama, Oyun Salonları vb …1995’ten bugüne 28 ülkede 2000'i aşkın Çözüm Ortağı ile geniş bir aile yapısına sahip olan AKINSOFT; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar, Web Programları ve Mobil Programlar olmak üzere 120'yi aşkın yazılımın yer aldığı birçok sektöre hitap edebilen Türkiye'nin sektör lokomtifi olarak en geniş program arşivine sahiptir.


Antamedia; otel, kafeterya, apart, yurt ve müşterilerine internet hizmeti sunan tüm işletmeler için belirlenen kurallar dahilinde ve 5651 sayılı yasa kapsamındaki gereklilikleri yerine getirebilen bir internet kullanım yönetimi yazılımıdır. Basit anlaşılır ve Türkçe arayüzü ile internet kullanımını yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Teknik destek talebi

Firmamız tarafından kurulan tüm sistemler için web sitemizin sağ kenar çubuğunda görünen Destek Talebi Oluştur butonuna tıklayarak talep oluşturabilirsiniz. Oluşturulan talepler ticket sisteminde otomatik olarak işleme alınır ve ilgili kişilere iletilmesinin ardından çözüm süreci başlar.

Bize
Ulaşın

Tekno Serhatoğlu Bilgisayar Tic.San.Ltd.Şti.

  • +90 344 225 69 34
  • +90 344 224 10 69
  • info@serhatoglu.com
Copyright © 2018 | serhatoglu.com