Satış Öncesi Projelendirme Hizmetleri

Satış Öncesi Projelendirme Hizmeti, satış öncesi ürün seçimi sırasında müşterilerimize ihtiyaç duyabilecekleri gerek ürün, gerekse konu hakkındaki teknolojik bilgileri aktararak müşterilerimizin amaçlarına en uygun ürünleri seçmelerini sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarının doğru analiz edilerek, bu ihtiyaca uygun ürünlerin sunulması sağlanmaktadır.

Satış öncesi uzmanlarımız ile;

Müşterimizin ihtiyaçlarını anlar,
Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümün ilk basamağını geliştirir ve müşterimizin ihtiyacını karşılamak için ürün ve hizmetlerimizi müşteriye uygun bir şekilde yapılandırırız.

Yerinde Servis ve Periyodik Bakım Anlaşmaları

Rekabet şartlarının gün geçtikçe zorlaştığı iş dünyasında işletmelerin donanım problemleri zaman kayıplarına ve ticari zararlara yol açmaktadır. Bakım anlaşmaları ile bu kayıplar minimuma indirilmekte, işletmelere sınırsız ve öncelikli hizmet verilmekte olup ilgili donanımlarda periyodik olarak yapılan bakımlar, olası arızaları ve verimsiz çalışmaları ortadan kaldırmaktadır.

Yerinde servis ve periyodik bakım anlaşmaları, genellikle yıllık bazda yapılan ve limitsiz müşteri yerinde servis esasına dayanan bakım onarım ve teknik servis hizmetleridir. Yapılan anlaşma çerçevesinde müşteri, sahip olduğu donanımlara periyodik bakımlarını yaptırabildiği gibi, bu donanımlarda anlaşılan süre içinde çıkan tüm problemler  İşinde uzman ekiplerimiz tarafından öncelikli olarak çözüme ulaştırılır. Bu anlaşma kapsamı belirli koşullar içerisinde karşılıklı olarak belirlenir.

Kurumsal bazda yapılan yıllık bakım anlaşmaları çalışır durumda teslim alınan bir donanımın anlaşma süresi boyunca periyodik koruyucu bakımlarının yapılarak çalışır durumda tutulması esasına dayanır. Bakım anlaşmalarının amacı sadece arızaların giderilmesi değil, donanımın durmaksızın çalışmasını sağlayarak, olası işgücü kaybını önlemektir.

Marka bağımsız olarak işletmelerin mevcut sistemlerinin korunmasına ve daha verimli çalışmasına yönelik faliyetler bakım anlaşmaları ile çözümlenmektedir.

Garanti ve servis birbiriyle karıştırılan ancak aslında birbirinden çok farklı olan iki farklı hizmettir. Garanti hizmeti, çerçevesi yasalarla belirlenmiş olan bir konudur ve tüketici haklarını ilgilendiren yasaların belirlediği şekilde her firma tarafından sunulması yasal bir zorunluluktur. Servis anlaşması ise taraflar arasında yapılan bir sözleşmedir, karşılıklı olarak detayları yazılır ve imzalanır. Her firma sattığı donanım için garanti hizmeti sunmak zorundadır, ancak firmalar sattıkları ürünlere garanti kapsamı dışında hizmet sunmak zorunda değildir. İşte servis anlaşmaları garanti dışındaki ek ihtiyaçların belirlenmesini ve bunların bir katma değer olarak müşteriye sunulmasını kapsar. Her ne kadar donanımlara verilen garantiler üreticiler tarafından verilse de, ithal edilen ürünlerin garantileri ithalatçı firmalar vasıtasıyla sağlanır.

Her projede farklı ihtiyaçlar bulunması nedeniyle yapılan servis anlaşmalarında proje başına değerlendirme yapılmaktadır. Hesaplamada yanıt süreleri, cihazların ve talep edilen ürün ailesi, destek verilecek noktaların uzaklıkları gibi birçok parametre kullanılmaktadır. Servis anlaşmasına dahil olabilecek ürün ailelerini satış ekibimizden öğrenebilirsiniz. 

Kurumsal Tedarik Hizmetleri

Günümüzde bir çok işletme, rekabet üstünlüğü elde etmede işletmeler arası ilişkilerin önemini anlamış ve gerek tedarikçileri gerekse müşterileriyle olan ilişkilerini karşılıklı işbirliği ve menfaat esasına bağlı olarak yeniden yapılandırmaya başlamışlardır. Çünkü, değer sistemi/zinciri yaklaşımı çerçevesinde ekiplerin performansı arttırmak amacıyla yapılan teknolojik ve ekipsel değişikliklerin başarısı, büyük ölçüde tedarikçilerle ve müşterilerle karşılıklı güven ve işbirliğine dayalı ilişkilerin geliştirilmesine bağlıdır.İşbirliği esasına dayalı ilişkiler işletmelere ek taktik ve imkanlar sunmakta olup, stratejik yapıları ne olursa olsun rekabet gücünü arttırmak amacıyla yaptıkları faaliyetlerin başarısına olumlu katkılarda bulunmaktadır.Özellikle, tedarikçilerle geliştirilen sıkı işbirliğinin ürün kalitesinin arttırılması, satın alınan ürünlerin fiyatının (maliyetinin) düşürülmesi, üretim ve dağıtım esnekliğinin geliştirilmesi, müşteri memnuniyetinin arttırılması gibi konularda uygulamaya konulan işletme içi düzenlemelerin, işletme başarısını arttıracağı düşünülmektedir.

Teknik Servis ve Onarım Hizmetleri

Her türlü bilgisayar, kamera, alarm ve elektronik  ürünlere bakım onarım hizmeti verilmektedir. Talep edilmesi halinde müşterilerimize  sunduğumuz  teknik servis ve bakım anlaşmaları 7×24 kesintisiz teknik servis hizmeti  sağlayabilmekteyiz.

Teknik destek talebi

Firmamız tarafından kurulan tüm sistemler için web sitemizin sağ kenar çubuğunda görünen Destek Talebi Oluşturbutonuna tıklayarak talep oluşturabilirsiniz. Oluşturulan talepler ticket sisteminde otomatik olarak işleme alınır ve ilgili kişilere iletilmesinin ardından çözüm süreci başlar.

Bize
Ulaşın

Tekno Serhatoğlu Bilgisayar Tic.San.Ltd.Şti.

  • +90 344 225 69 34
  • +90 344 224 10 69
  • info@serhatoglu.com
Copyright © 2018 | serhatoglu.com